Marka Değeri İçin Ofis Tercihlerinin Rolü Büyük

Marka Değeri İçin Ofis Tercihlerinin Rolü Büyük

Firmaların markalaşma süreçlerinde ofis seçimleri önemli bir rol oynuyor. Özellikle kendini kanıtlamış, gayrimenkul sektöründe önemli bir yere sahip olan firmaların yeni nesil ofislerini tercih etmek, marka değerlerini daha üst seviyelere taşımakta.

Günümüzde apartmandan bozma, 2+1 niteliğindeki dairelerin yerini; müşterisine kendisini özel hissettiren ve markasına prestij katan ofisler yer almakta. Yeni nesil ofisler firmalara prestij kattığı gibi marka değeri olarak rakiplerinin de önüne geçmesini sağlıyor.

İş dünyasında iddialı firmalar misafirlerini ulaşım sorunu olan, adres tarifinde zorluk yaşanan, klasik apartman dairesi ofislerde ağırlamak yerine; resepsiyon karşılamalı donanımlı ofisler istediği için yeni nesil ofis/karma projeler üretimi son yıllarda ciddi artış gösterdi.

Yeni nesil ofisler modern mimarileriyle firmalara teknolojik donanımı, kolay ulaşımı ve geniş otopark avantajı sunduğu gibi sosyal ve kültürel yaşam alanlarını da öne çıkardığı için başarıyı da kaçınılmaz kılıyor.