İş Hayatının Zirvesi "Business İstanbul"

Değer yaratmaya çalışan ve zamanı değerli olan iş sahipleri için tasarlanan Business İstanbul ofisleri, 75 -1350 m2 arasında değişen ihtiyaçlara uygun ofis seçenekleri sunuyor. İş modeli çeşitliliği kadar esnek seçenekleri hayata geçiren ofisler “Shell&Core” teslim ediliyor. Business İstanbul çalışanları için ‘çarşıya çıkmak’ iş hayatının olağan bir durumu haline geliyor. Business İstanbul’un giriş katında yer alan, kuaför, terzi, market, kuru temizleme, eczane, kırtasiye, destek hizmetler, kafeterya ve restoranlar için tasarlanmış dükkanlar ile çarşı alanı alışverişi işe getiriyor.

Şehrin Tam Merkezinde Ofis Yatırımı Fırsatı

Güçlü bir yatırım yapmak isteyen ve verimi artıran bir modelle tanışmak isteyen kurum ve kuruluşlar, Business İstanbul’un hayatı hızlandıran benzersiz lokasyonu ve çalışanlara sunduğu imkanlarıyla iş hayatlarına yeni bir başlangıç yaparken, kazanç oranı çok yüksek bir bölgede yatırım imkanı buluyor.

Yenilikçi Mimari Yüksek Standartlar

İş hayatının zirvesinde yer alarak , ulaşım açısından İstanbul’un en iyi merkezi konumunda bulunmak isteyenler için Efekta Mimarlık tarafından tasarlanan Business İstanbul, yenilikçi mimarisi ve konforlu ofis yaşamıyla iş dünyasına benzersiz bir alternatif sunuyor. İş hayatının merkezinde yer almasının yanı sıra kent yaşamının içinde olan konumuyla da fark yaratan Business İstanbul, işinizi hayata, hayatınızı işe getiriyor.